Krby

Predstavujeme Vám horkovzdušné nebo teplovodní krby na dřevo nebo pelety.

V nabídce máme plechové a ručně malováné kachlové krby.

Krby výtopí od 70 m2 až do 330 m2, zejmená jsou použitelné v novostavbach nebo domečkach bez sklepu a kotelen.

Udělájí krasnou atmosferu a vytopí domácnost v studené zimě. 

Krby Počet produktů: 16

Podkategorie

 • kachlové krby

  Pro dokonalou atmosferu, každou domacnost obohati krásný kachlový krb. Naše krby jsou ručně malováné a dlouholeté zkušeností rodinné italské firmy zaručuji i dobrou kvalitu a životnost topného zařízení. Diký trubkobému rozvodu vzduchu( průměr 6 cm), můžete převadět teplo( teplota 95C) i do místností vzdalených až 10m od krbu. Krby máme přizpůsobené pro zpalování pelet nebo dřeva, a proto najdou své uplatnění v kaýždé domácností. Máme v nabídce krby s teplovodní vložkou- jsou funkčně obdobné kotlům na pelety:

  PORTUGAL 12 kW( výtopí do 150 m2) a ŘECKO 20 kW( výtopí do 230 m2)

  Zákazník si může sám výbrat barevnou šklálu kachel pouřitých v konstrukci krbu. Dle přání zákaznika, můžeme na krb napsat nebo namalovat vami určený vzor nebo nadpís.

 • plechové krby

  Moderní, cenově dostupné plechové krby na pelety pro moderní domácností.

  Krby maji v sobě zásobník na pelety. Stačí 1-2 krát nasypat zásobník a krb pracuje zcela sám. Veškerý systém je integrováný do konstrukce krbu a proto stačí ho napojit do systému odkouřování, popřípadě připojit trubkovým systémém přenos vzduchu do dalších místností. Hoření se ovládá pomocí dalkového ovladaní. Každý krb je výbavený otvorem pro mísku s vonnými oleji. 

 • teplovodní krbové vložky

  Teplovodní krbové vložky na dřevo je nejlepší řešení pro domácnosti bez kotelny. Spojují v sobě krásný pohled na ohýnek spolu s využitím a předáním tepla do systému ústředního topení. Využívají se samostatně nebo ve spolupráci s jinými zdroji tepla, jako jsou: kotle, solární systémy, tepelná čerpadla atd. Vytváří ekonomické a ekologické vytápění s vysokou tepelnou účinností. Konstrukce výměníkových kazet v horní oblasti krbu zaručuje vynikající komfort při odkouření spalin.

  KRBOVÁ VLOŽKA RIVA:

   16 kW, 19 kW, 22 kW.

  KRBOVÁ VLOŽKA NAVI

  14 kW, 17 kW,

   

  Máme v nabídce rohové provedení krbových vložek. Dvířka otevírací vpravo nebo vlevo, nebo zásuvné nahoru.

  Možnost objednání krbu s černou keramikou. Rukojeť v černé barvě. Provedení skla v tmavém provedení nebo zesilené pro menší salaní do místnosti.

  Moderní ocelové ozdobné rámy pro krbové vložky vám umožňují snadno dokončit spojení pouzdra vložky s dvířky krbové vložky. Hlavní výhodou rámu je možnost rychlé a snadné instalace. Instalace panelu může být provedena sami, bez nutnosti speciálních nástrojů. Ozdobný rám je natřen barvou odolnou vůči vysokým teplotám v barvě vložky, což znamená, že se dokonale prolíná, esteticky a velmi elegantní design

 • teplovzdušné krbové...

  Série teplovzdušních krbu byla vytvořena s cílem harmonie mezi ekologií, designem a ekonomikou. Krbové vložky ze série Prima a INTRA jsou ideální pro rekreační hoření a úspěšně zahřejí celý dům. Moderní design a vzduchotěsná ohniště vám umožní využívat jeho možností v pasivních domech i s rekuperací. Patentovaná řešení zaručují úsporu energie a bezproblémový provoz zařízení.Série je k dispozici ve čtyřech verzích v závislosti na velikosti ohniště:

  KRBOVÁ VLOŽKA PRIMA:

   8 kW,10 kW, 13 kW, 16 kW.

  KRBOVÁ VLOŽKA INTRA

  10 kW, 13 kW,

  KRBOVÁ VLOŽKA IMPLUS

  10 kW, 13 kW,

  Máme v nabídce rohové provedení krbových vložek. Dvířka otevírací vpravo nebo vlevo, nebo zásuvné nahoru.

  Možnost objednání krbu s černou keramikou. Rukojeť v černé barvě. Provedení skla v tmavém provedení.

  Moderní ocelové ozdobné rámy pro krbové vložky vám umožňují snadno dokončit spojení pouzdra vložky s dvířky krbové vložky. Hlavní výhodou rámu je možnost rychlé a snadné instalace. Instalace panelu může být provedena sami, bez nutnosti speciálních nástrojů. Ozdobný rám je natřen barvou odolnou vůči vysokým teplotám v barvě vložky, což znamená, že se dokonale prolíná, esteticky a velmi elegantně.

  NOVINKA!

  KRBOVÁ VLOŽKA DUO. Chcete mýt krb v obou pokojích? Máme pro Vás řešení KRBY PRIMA DUO!

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 16 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 16 položek