kachlové krby

Pro dokonalou atmosferu, každou domacnost obohati krásný kachlový krb. Naše krby jsou ručně malováné a dlouholeté zkušeností rodinné italské firmy zaručuji i dobrou kvalitu a životnost topného zařízení. Diký trubkobému rozvodu vzduchu( průměr 6 cm), můžete převadět teplo( teplota 95C) i do místností vzdalených až 10m od krbu. Krby máme přizpůsob...

Pro dokonalou atmosferu, každou domacnost obohati krásný kachlový krb. Naše krby jsou ručně malováné a dlouholeté zkušeností rodinné italské firmy zaručuji i dobrou kvalitu a životnost topného zařízení. Diký trubkobému rozvodu vzduchu( průměr 6 cm), můžete převadět teplo( teplota 95C) i do místností vzdalených až 10m od krbu. Krby máme přizpůsobené pro zpalování pelet nebo dřeva, a proto najdou své uplatnění v kaýždé domácností. Máme v nabídce krby s teplovodní vložkou- jsou funkčně obdobné kotlům na pelety:

PORTUGAL 12 kW( výtopí do 150 m2) a ŘECKO 20 kW( výtopí do 230 m2)

Zákazník si může sám výbrat barevnou šklálu kachel pouřitých v konstrukci krbu. Dle přání zákaznika, můžeme na krb napsat nebo namalovat vami určený vzor nebo nadpís.

Zobrazit

kachlové krby Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek